Ziołami nazywamy rośliny zarówno lecznicze, jak i przyprawowe oraz trujące.
Jak już wiemy, zioła można podzielić na jednoroczne, dwuletnie i wieloletnie. Zapoznajmy się z kilkoma gatunkami z każdej z tych grup.
Kto i po co kolekcjonuje upominki reklamowe? Nietypowe hobby.

Firmy, które cieszą się sporym zainteresowaniem wśród swoich wiernych klientów starają się nie tylko "wynagrodzić" ich za decyzję, jaką podjęli wybierając daną markę, jako tą najbardziej skuteczną, ale także usiłują zatrzymać ich i "zmusić" w pewien sposób do tego by pozostali oni wierni tylko tej danej, wybranej marce. W tym celu wykorzystują oni gadżety reklamowe wręczane jako upominki reklamowe .

Kim zwani kolekcjonerzy gadżetów

Wśród klientów danych firm nie brak też osób, określanych jako kolekcjonerzy gadżetów. Kim są tak zwani kolekcjonerzy gadżetów reklamowych oraz w jakim celu je zbierają? Kolekcjonerami gadżetów takich jak długopisy czy też koszulki lub czapoki z nadrukami reklamowymi, są głównie osoby młode, których głównym hobby jest gromadzenie takich właśnie przedmiotów wokół siebie. Lubią oni mieć przy sobie artykuły, które są oryginalne, ciekawe, niepowtarzalne. Długopis z logo danej firmy czy chociażby kubeczek, na którym widnieje nazwa danej marki to najczęściej wybierane przez nich upominki reklamowe.

Dbają zabrakło im żadnego

Ustawiają je w widocznych miejscach i skrzętnie odnotowują swoje najnowsze zdobycze. Dbają o to by nie zabrakło im żadnego ważnego przedmiotu, który został podarowany lub który ukazał się, jako gadżet reklamowy wypuszczony przez ich ulubioną markę.Wśród kolekcjonerów gadżetów nie brak jednak i starszych osób. Ich "zbieractwo" opiera się przede wszystkim na sporym zróżnicowaniu. Nie mają oni jednej ulubionej marki, ale za to ich kolekcje dotyczą jednego wybranego przedmiotu czy produktu. W ich kolekcjach znajdziemy, zatem na przykład tylko długopisy z logo różnych firm, albo też kubki z nadrukami reklamowymi uznanych producentów herbaty czy kawy.